logo

16 Kasım 2018

Günsan Radius Design Çocukların Odalarına Eğlence Getiriyor

Çocuk odasını çocukların ilgisine uygun mobilya ve aksesuarlarla dekore etmek önemli. Çizgi film karakterli perdeler, üç boyutlu halılar, divan yataklar ya da küçük dokunuşlarla çocukların odasını özel kılabilirsiniz. Günsan’ın estetiği ön plana alan kişiselleştirme ve tasarım odaklı Radius serisinde yer alan Pinky Ballerina ve Little Cars anahtar prizleri eğlenceli figürleriyle çocukların odasına renk katacak.

Günsan’ın özel üretim ürün grubu Radius Design, çocuk odalarını yenilikçi bir yaklaşımla buluşturuyor. İçinde ilkleri barındıran ve günümüz teknoloji trendlerinden ilham alınarak geliştirilen Radius serisindeki Radius Design, eğlenceli figürlerden oluşan anahtar prizleriyle çocuk odalarına eğlenceli bir görünüm katıyor.

8 mm kenar inceliğindeki düz yüzeyi ve yuvarlak hatları ile dikkat çeken seri, özgün tasarımıyla da çocukların odasına yeni bir hava katacak. Oyuncak bebeklere ilgi duyan kız çocukları için Pinky Ballerina, arabalara düşkün erkek çocukları için ise Little Cars çocuk odaları için ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Pembe ve mavi renklerin ağırlık kazandığı, sevimli tasarımları ve eğlenceli figürleri ile Radius Design, çocuklarınızın sevgisini kazanacak

Share
882 Kez Görüntülendi.