logo

HANNOVER MESSE 2020 Yılında Yapılmayacak

Daha önceden 13 – 17 Temmuz tarihine ertelenen fuar yeni bir karar ile bu yıl yapılmayacağı açıklandı. Her yıl düzenlenen Tarihi olan 12-16 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

HANNOVER MESSE, Covid-19 pandemisinin giderek artan kritik durum nedeniyle bu yıl gerçekleşmeyecek. Hannover belediyesi, dünyanın önde gelen endüstriyel teknoloji fuarının sahnelenmesini yasaklayan bir kararname yayınladı. Şu andan Nisan 2021’de bir sonraki HANNOVER MESSE’ye kadar dijital bir bilgi ve ağ sunumu, katılımcılara ve ziyaretçilere ekonomik politika yönelimi ve teknolojik değişim fırsatı sunacak.

Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Jochen Köckler, “Covid-19 çevresindeki dinamik gelişme ve ekonomik yaşam üzerindeki kapsamlı kısıtlamalar göz önüne alındığında, HANNOVER MESSE bu yıl gerçekleşmesini imkansız kılıyor” dedi. “Katılımcılarımız, ortaklarımız ve tüm ekibimiz bunu gerçekleştirmek için ellerinden geleni yaptılar, ancak 2020’de dünyanın en önemli endüstriyel etkinliğine ev sahipliği yapmanın mümkün olmayacağını kabul etmeliyiz.”

HANNOVER MESSE’nin 73 yıllık tarihinde ilk kez bu etkinlik gerçekleşmeyecek. Ancak, organizatörler gösterinin tamamen yok olmasına izin vermeyecek. Köckler, “Kriz dönemlerinde yönlendirme ve değişim ihtiyacı özellikle önemlidir” dedi. “Bu yüzden kısa süre içinde müşterilerimize açacağımız HANNOVER MESSE için dijital bilgi ve ağ platformunda yoğun bir şekilde çalışıyoruz.”

Share
2866 Kez Görüntülendi.