logo

IDEAL SpliceLine Kablo Konektörüyle, Kısa Zamanda Kablolama

Ideal Endüstrileri’nin geniş kablo konektör yelpazesinde bulunan SpliceLine kablo konektörü, kabloları geleneksel olarak ucuca ekleme yönteminden 3 kat daha hızlı, bu sayede kolay kablo birleştirme yöntemiyle zamandan %50 daha fazla tasarruf sağlıyor.

SpliceLine hat içi kablo konektörü, güvenli uçtan uca bağlantılar oluşturmak için zaman alan kıvrılma, lehimleme veya ısıyla büzülme gerektirmeyen geleneksel alın uçlarına yenilikçi bir alternatiftir.

Elektrikçiler, genellikle bir soket, ışık anahtarı veya aydınlatma armatürünü güvenli bir şekilde monte etmek için önceki müteahhit tarafından kesilmiş mevcut bir tel ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu gibi durumlarda, alan kısıtlamaları nedeniyle bir kıvrım aleti kullanmak imkansız olmasa da, genellikle zorluk çıkartmaktadır. Bununla birlikte, SpliceLine ile, kısa tel konektörün bir ucuna basitçe sokulur, ekstra tel uzunluğu diğer açık uca itilir. Bu şekilde, iki kabloyu bir araya getirmek artık 10 saniyeden az zaman alıyor.

32 A / 450 V sınıfı, küçük boyutlu ve aletsiz uygulama özelliği, SpliceLine’ı prefabrik kablolama, aydınlatma ve halka ana devrelerindeki, telleri bağlamak için bariz bir çözüm haline getirir. 2 portlu model 4.0 mm²’ye kadar katı iletkenleri kabul eder ve bir konektörün birden fazla kablonun uç uca eklenme işini yapmasını sağlar.

Tüm IDEAL tel konektörleri EN60998 güvenlik standartlarına göre test edilmiş ve bunları Kablolama Yönetmeliğinin 18. Maddesine uygun hale getirmiştir.

Etiketler: » » » »
Share
8858 Kez Görüntülendi.