logo

INAVITAS KULLANICILARIYLA BULUŞUYOR

Ülkemizde 18 dağıtım şirketinde kullanılan ve dağıtım sistemi yönetim süreçlerinin farklı ihtiyaçlarına esnek, yenilikçi ve bütünlükçü çözümler sunan Inavitas’ın kullanıcıları ile buluşacağı; dağıtım yönetim sistemlerinde ortaya çıkan ihtiyaçlar ve Inavitas’ın bu anlamda sunması gereken çözümler ile gelişim sürecinin kullanıcılarla birlikte tartışılacağı “Inavitas Kullanıcı Konferansı 2017” etkinliği bu yıl Endoks ve T4E ortaklığı ile 20 – 21 Şubat 2017’de Ankara Wyndham Otelde gerçekleştiriliyor.

Bu sene konferans şeklinde planlanan Inavitas Kullanıcı Günleri’nde, gelişen teknoloji ile birlikte konvansiyonel olmayan yüklerin ve üretim birimlerinin dağıtım sistemindeki penetrasyonlarının giderek artması sonucu ortaya çıkan problemler ve çözüm yöntemleri “towards the grid of things” teması ile işlenecek ve programın odak noktası olacaktır.

Dağıtım Sistemlerinde Teknolojilerileri konuşacağımız etkinliğin ilk gününde, sektörün önde gelen isimlerini konuk ediyor. Yenilenebilir Enerji ve Güç Kalitesi üzerine yoğunlaşacağı ikinci gün ise konusunda uzman akademisyenleri Inavıtas kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için web sitesini ziyaret edebilirsiniz; “iuc2017.inavitas.com

IUC_A5_Program

Share
1774 Kez Görüntülendi.