İnform’dan Türkiye’de bir ilk; ‘Solutio UPS’

0
816
İnform, yeni nesil teknolojinin ürünü olan Solutio UPS ile işletmeler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji sağlıyor.

Interleaved 3 Level Teknolojisi sayesinde maksimum güç, maksimum güvenlik…

Köklü ve yerli Ar-Ge Merkezi’nde son teknolojiyi kullanarak geliştirilen Solutio UPS, Interleaved 3 Level teknolojisi sayesinde bütün yük koşullarında maksimum güvenlik sağlarken, aynı güçde standart cihazlara göre çok daha sessiz çalışma özelliği sunuyor.

Güç elektroniği alanında çığır açmaya devam eden İnform, yeni nesil teknolojinin ürünü olan Solutio UPS ile işletmeler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji sağlıyor.

Daha Esnek

Solutio sahada 8 adede kadar kolayca paralellenerek işletmenizin ilerdeki ihtiyaçları için esnek çözümler sunar. Ayarlar menüsünden kolayca set edebileceğiniz Güç Artırımı ve Yedekleme seçeneği sunan Solutio, 8 x 400kVA ile sahada 3.2 MEGA Watt’a kadar yüksek güçlere çıkmanıza olanak sağlar.

Güç ve verimliliğin ismi Solutio

Yüksek güvenliği, sağlam yapısı ve yüksek çıkış Güç Faktörü ile daha fazla güç sağlayan, kusursuz ve estetik tasarıma sahip Solutio UPS, kritik yükler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji sağlıyor. Minimum alanda maksimum güç yoğunluğu ve maliyet tasarrufu sağlayan Solutio, kullanım sürekliliği, rakipsiz işletim verimliliği, minimize edilmiş kurulum alanı ihtiyacı, en aza indirgenmiş elektrik altyapı maliyetleri (kablo, trafo, jeneratör), düşük soğutma giderleri sayesinde optimize edilmiş toplam sahip olma maliyeti ile hızlı yatırım getirisi sağlıyor. Solutio, en yeni teknolojilerle performans ve güvenliği artırırken enerji kalitesi sorunlarına karşı mükemmel koruma sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve dokunmatik ekranı sayesinde kullanımı ve kontrolü kolaylaştırıyor. Yüksek performansı estetik tasarım ile taçlandıran Solutio UPS ve CE sertifikalarına sahip olmasının yanı sıra kalitenin ve yeniliğin adı olan İnform’un üretim bandında en son teknoloji ile üretiliyor.

Kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük ve güvenilir çözüm ortağı olmayı ve bu alanda kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinen İnform, Ar-Ge Merkezi’nin hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunuyor.