logo

İtalyan Firmalar, Fuara Çıkarma Yapıyor!

Alanında dünyanın en büyük üç fuar organizasyonundan birisi olan Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı, 14. kez kapılarını açmaya hazırlanırken, aylar öncesinden salonlarını dolduran fuara, İtalya 33 firma ile ilk kez ulusal katılım gerçekleştiriyor.

asa (1) (Medium)Almanya, aralarında üretici ve tedarikçilerin yer aldığı bir grup firma ile katılırken, Çin Halk Cumhuriyeti’nden ise 58 firma aksam ve ekipmanlarını sergilemek üzere Asansör İstanbul 2015’te yer alıyor. İspanya, Fransa, İngiltere, Yunanistan, Hindistan, A.B.D., Lübnan, Malta ve Bosna Hersek ile birlikte toplam 120 firmaya ev sahipliği yapacak olan asansör sektörünün lider fuarı, 26 Mart 2015 tarihinde başlayıp ve dört gün sürecek.

İFO Fuarcılık tarafından AYSAD (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile iki yılda bir organize edilen Asansör İstanbul’un 14.’sü 26-29 Mart 2015 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde düzenleniyor. Almanya, Çin ve İtalya’nın ulusal katılımda bulunacağı Asansör İstanbul 2015, 50 bin metrekare kapalı alanda sektörün kıtalar arası buluşmasına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Fuara en az üç gününüzü ayırın! 

asa (2) (Medium)Dünyanın en büyük üç asansör fuarından birisi olan Asansör İstanbul, 2015’teki buluşma öncesinde özellikle yurt dışı katılımdaki artışla dikkat çekiyor.

İki yılda bir gerçekleştirdikleri fuara 30 ülkeden 500 firmanın katılımı beklenirken; 2013 fuarı ile karşılaştırıldığında fuar alanının 2015 yılında %25 büyüdüğünü vurgulayan Asansör İstanbul’un Proje Müdürü Seda Bozkurt “Yurtiçi ve yurtdışından gelecek 28 bin profesyonele, verimli bir fuar geçirebilmek adına ziyaret planlarını üç güne çıkarmalarını öneriyoruz.” dedi.

Share
1682 Kez Görüntülendi.