KARRE STYLE SERİSİNDEN İKİ YENİ TASARIM, EVLERDE DEĞİŞİME HAZIRLANIN…

0
46803

Bazen küçük dokunuşlar yaşam alanlarında bambaşka bir atmosfer yaratarak büyük değişimler gerçekleştirebiliyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşu Panasonic Life Solutions Türkiye, VİKO marka Karre Style serisi ile bunun en güzel örneklerini gözler önüne seriyor. Karre Style serisine eklenen iki yeni tasarımla yaşam alanları şimdi sizin zevkinizi yansıtıyor. 

Dekorasyon zevkinizi “sayılar”la anlatın…

Sayılarla aranız iyiyse, Karre Style serisinin “sayılar” konseptli elektrik anahtarı ve priz tasarımı tam size göre… Metalik sayılardan oluşan deseni ile dikkat çeken model, odalara nostaljik bir hava katıyor. Tasarım, vintage ya da retro tarzı sevenler için oldukça etkileyici bir dekorasyon trendi olan eskiye dönüş akımına da çok uygun. Öte yandan diğer birçok dekorasyon trendi ile de hoş bir uyum yakalayabiliyor. Özellikle odalarda metal aksesuarlar ve detaylar da varsa Karre Style serisinin bu tasarımı dekoratif tarzı kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Mekanlara renk katan “jazz” ruhu…

Duvarlar, evinizin dekorasyonunda size özel dokunuşlar yapabilmeniz için mutlaka değerlendirmeniz gereken alanlar… VİKO Karre Style serisine eklenen “jazz” konseptli elektrik anahtarı ve prizler, yaşam alanına renk ve enerji katmak isteyenlere sesleniyor. Müzikten ve özellikle de cazdan hoşlananların kalbini kazanacak model, renkleriyle de kullanıldığı alana canlılık katmayı başarıyor. Bu şekilde evinize ruh verirken sizin modunuzu da pozitif yönde etkiliyor. Mekanlar da onunla genç ve modern bir hava yakalıyor.