logo

Kastro Kablo A -TECH Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini görücüye çıkardı

Son yıllarda önemli bir konu haline gelen akıllı bina teknolojileri ülkemizde bina ve tesislerdeki elektriksel uygulamaları içeren bir ihtisas fuarı ihtiyacını doğurdu. Bu kapsamda Kastro Kablo, 22 -25 Kasım 2018’de gerçekleşen A – Tech, Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’na bu yıl da zengin ürün gamıyla katıldı.

Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren olan A-Tech2018 Fuarı,  aynı zamanda kamu kurumları ile özel sektörü buluşturan Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olma yolunda ilerliyor.

A  – TECH 2018 fuarın ve ziyaretçilerinin kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Kastro Kablo Genel Müdürü Sn. Kerem Biberoğlu; Türkiye’nin önde gelen zayıf-akım kablo üreticilerinden olan Kastro Kablo, ürettiği yüksek kalite kablolar ile farklı sektörlerdeki birçok uygulamaya hizmet etmekte ve güvenilir çözüm ortağı olarak sektörde öne çıkmaktadır. Hizmet ettiğimiz sektörler kısaca, konut ve ticari inşaat projeleri, altyapı projeleri, tele-kom sistemleri, güvenlik sistemleri, ağır sanayi, yenilenebilir enerji projeleri, ulaşım, gemi inşa, maden, otomasyon ve makine sektörü olarak sıralanabilir. Kablo sektöründeki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde, daima ileri teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen kablolar üreten Kastro Kablo, bu çerçevede müşteri ihtiyaçlarına zamanında ve ekonomik çözümler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Firma olarak, kalite yönetimi ve araştırma-geliştirmeye verdiğimiz önem sayesinde, çağımızın gerekliliklerine yönelik yeni ürünleri, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretip, kablo sektörüne sunmaya devam edeceğiz.” Dedi.Kastro Kablo, İstanbul-Kıraç’ta, son teknoloji üretim hatları ve makinelerle donatılmış fabrikası ile zayıf akım konusunda Avrupa’nın en çağdaş üretim tesisleri arasındadır. İleri teknoloji ve çok çeşitli makine parkuru sayesinde, Kastro Kablo olarak sektöre çok geniş bir yelpazedeki ürün gamıyla hizmet verilmekte. Fuar süresince sergilenen Ürün gruplarımız arasında Sinyal & Kumanda kabloları, Data/Lan, Koaksiyel, Telekominikasyon, Audio/Video, Enstrümantasyon, Silikon, Yangına dayanıklı kablolar, Solar ve değişik uygulamalara yönelik özel kablolara kadar onlarca ürünü, sektör profesyonellerinin ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

 

Etiketler:
Share
3545 Kez Görüntülendi.