logo

Kayseri Sanayi Odası’ndan Hes Kablo’ya Birincilik Ödülleri

hes (4) (Medium)

Türkiye’nin lider kablo üreticisi Hes Kablo, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) tarafından her yıl düzenlenen Sanayi Gecesi’nde 3 ödüle birden layık görüldü. Hes Kablo, en çok ihracat yapan firmalar sıralamasında Kayseri 1’incisi, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” sıralamasında Kayseri 1’incisi olmanın yanı sıra Kayseri 2013 Kurumlar Vergisi sıralamasında da 11’inci olarak ödüllerin sahibi oldu.

Türkiye’nin lider kablo üreticisi Hes Kablo, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) tarafından her yıl düzenlenen Sanayi Gecesi’nde 3 ödüle birden layık görüldü. Hes Kablo, ihracatta Kayseri birinciliği ile İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından belirlenen “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” sıralamasında Türkiye 65’inciliği ve Kayseri birinciliğinin yanı sıra Kayseri 2013 Kurumlar Vergisi sıralamasında da 11’inci olarak ödüllerin sahibi oldu.

hes (1) (Medium)

İhracatta Kayseri birinciliği ödülünü Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak ve İSO’nun “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde Kayseri’de birinci sırada yer almasına ilişkin ödülü ise Hes Kablo Holding Yönetim Kurulu Vekili Hasan Hüseyin Gürdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın elinden aldı. Hes Kablo’nun Kayseri 2013 Kurumlar Vergisi sıralamasında 11’inci sırada yer almasına ilişkin ödülü ise Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak’a takdim etti.

HES Kablo’nun da sponsorlar arasında olduğu ve Kayseri Ommer Otel’de düzenlenen geceye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri Melikgazi Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Kocasinan Belediyesi Başkanı Mustafa Çelik, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Share
1472 Kez Görüntülendi.