logo

Legrand İle Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

Legrand, USB ile şarj edilebilir tüm elektronik cihazlar için özel olarak tasarladığı ‘USB şarj prizi’ ve ‘USB araç şarj adaptörü’ ile kullanıcısına güvenli şarj imkânı sunarken, pratik kullanımlı ve tasarruflu gece lambalarıyla da hayatı kolaylaştırıyor.

Bina elektrik ve dijital altyapılarında dünya çapında uzman Legrand, son teknolojiyi kullanarak ürettiği USB şarj prizi, USB araç şarj adaptörü, gece lambaları ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Legrand ile şarjınız hiç bitmesin

Legrand tarafından USB ile şarj olan tüm cihazlar için özel olarak tasarlanan USB şarj prizi ve USB araç şarj adaptörü, kullanıcısının tercihine göre evde, ofiste ve araçlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sıva altı prizlere ve/veya grup prizlere takıldığında priz yuvasını doldurarak estetik bir görünüm kazandıran USB şarj prizi, şık tasarımıyla da büyük beğeni topluyor. Küçük boyutu sayesinde kullanıcısına kolay kullanım imkanı sunan USB şarj prizi, siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanı sıra kolay taşınabilme özelliğiyle de ihtiyaç duyulan her yerde güvenli şarj avantajı sağlıyor. Universal araba çakmak yuvasına takılan Legrand Araç Şarj Adaptörü ise eş zamanlı olarak iki farklı elektronik cihazı USB üzerinden şarj edebiliyor.

Legrand’dan hayatınızı kolaylaştıran buluşlar

Legrand tarafından ısı yaymayan güvenli LED teknolojisi kullanılarak tasarlanan taşınabilir (acil durum) ve dimlenebilir gece lambası, ortam ışığını algılayarak gün ışığından yararlanmayı sağlarken, manuel dimlemeye de izin veriyor.

Seride bulunan acil durum gece lambası, elektrik kesildiğinde otomatik olarak devreye giriyor. Taşınabilir özelliğiyle el feneri olarak da kullanılabilin acil durum gece lambası, hem soğuk hem de sıcak ışık sağlamanın ötesinde uzun süreli kullanım avantajıyla da dikkat çekiyor. Bataryasının her dolumunda 1,5 saatlik kullanım ömrü sunan cihaz, ON/OFF ya da dimleme özeliği sayesinde de kullanıcısına tasarruf sunuyor.

Share
3233 Kez Görüntülendi.