logo

Light + Building Frankfurt Ertelendi

Dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından birisi olan, Frankfurt, Almanya’da düzenlenecek Light + Building Fuarı Covid-19 (Corona) virüsü sebebiyle Eylül 2020’ye ertelendi.

Avrupa’da korona virüsün artarak yayılması ve yoğun istişareler sonrasında Messe Frankfurt, Light + Building’i ertelemeye karar verdi. Dünyanın önde gelen aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisi fuarı şimdi 2020 yılının ortası ile sonu arasında Frankfurt am Main’de düzenlenecek. Uluslararası ticaret fuarının işbirliği ortakları olan ZVEI ve ZVEH’in bu kararı destekliyor.

Geçen hafta sonu itibariyle Covid-19’un İtalya’da beklenmedik bir şekilde ortaya çıkması, Frankfurt Şehri halk sağlığı yetkilileri ile yakın işbirliği içinde bu durumun yeniden analizini gerektirdi. Messe Frankfurt için uygulaması son derece zor olacak olan Çin’den gelen konuklar için çok aşamalı bir sağlık kontrolü oluşturuldu. Ayrıca, gittikçe daha fazla seyahat kısıtlaması getirilmesi sebebiyle, hem ziyaretçilerin hem de katılımcıların fuara katılmaları zorlaştı. Bu nedenle, organizatörler Light + Building’i ertelemeye karar verdiler. Bu karar, Light + Building’in iş ortakları olan, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Endüstrisi Merkez Birliği Elektrik Tesisat Sistemleri ve Işık Çalışma Grupları (ZVEI) ve Alman Elektrikçiler Merkez Birliği (ZVEH) tarafından desteklenmektedir. En önde gelen İtalyan dernekleri de bu kararı desteklemektedir. Almanya’dan sonra en büyük katılımcı ve ziyaretçi grupları Çin ve İtalya’dan geliyor.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
2916 Kez Görüntülendi.