logo

Özler Kablo “V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresine Katıldı”

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve EMO tarafından 18-21 Ekim 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresine katılımcı sponsor  firma olarak yer aldı. 

5. defa düzenlenen kongre’ye ülkemizin bir çok ilinden Elektrik Mühendisleri katılmaktadır. Yoğun bir katılımın olduğu kongre’de misafirlerini ve ziyaretçilerini kendi standında ağırladı. Bir çok yeni misafire ise üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürünleri tanıtma imkanı buldu.

1988 yılında kurulan özler kablo Alçak Gerilim Enerji Kablosu üretimi yapmaktadır. Özler Kablo, yıllık 30.000 ton kablo üretim kapasitesine sahiptir. Gelişmiş makine parkuru ve konusunda uzman kadrosu ile Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya kıtaların da birçok ülkeye ihracat yapan, ülkemizin Bakır ve Alüminyum iletkenli Alçak Gerilim Enerji kablosu pazarının söz sahibi üreticilerinden biridir. 15.000 m2’si’ kapalı toplam 45.000 m2 lik üretim tesisimizde ulusal ve uluslararası farklı kalite kuruluşlarının kontrolünde En kaliteli ürünü, en iyi hizmetle, zamanında teslim etmeyi hedefliyoruz.

  • PVC İZOLELİ TESİSAT KABLOLARI
  • PVC İZOLELİ ALÇAK GERİLİM KABLOLARI
  • XLPE İZOLELİ ALÇAK GERİLİM KABLOLARI
  • HALOJENSİZ ÖZEL SENTETİK İZOLELİ ALÇAK GERİLİM KABLOLARI

 

 

Etiketler:
Share
3632 Kez Görüntülendi.