logo

Sanayi Caddesi Led İle Aydınlatılacak

emsiad (3) (Medium)

EMSİAD ( Elektrik Malzeme Satıcıları ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Ahmet Soylu ve beraberindeki heyet ,  Başkent EDAŞ  Yönetim Kurulu Başkan Vekili  ve aynı zamanda Genel Müdürü Sn. Kıvanç Zaimler’i  ziyaret ettiler. Genel Müdür  Kıvanç Zaimler ,  CFO Erdem …. ve Satın alma Müdürü Savaş Uzun’ un  hazır bulunduğu toplantı da önemli anlaşmalar vardılar .

Alınan en önemli karar ise  ,Ankara’da  Elektrik mazeme satıcılarının merkezi olan ; Sanayi Caddesinin  LED ile aydınlanlatılmasına ilişkin  idi .Bilindiği gibi ;Başkent EDAŞ, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illerindeki (Başkent Dağıtım Bölgesi) 3,4 milyon müşteri için elektrik dağıtım şebekesi inşa, bakım ve işletme faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir. Sabancı & Verbund ortak girişimi, 1 Temmuz 2008 tarihinde Başkent EDAŞ’ın yüzde 100 hisselerinin blok satışı yöntemiyle gerçekleşen özelleştirme ihalesini kazandı. Başkent EDAŞ hisselerinin Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye devri 28 Ocak 2009 tarihinde gerçekleşti.

emsiad (1) (Medium)Görüşmede  , Başkan Soylu , Genel Müdürden 4  talepte bulundu  :

1.ULUS taki  Sanayi Caddesinin , modern , teknolojik ve dekoratif bir LED aydınlatmaya kavuşturması sözü istedi.

2. Malzeme alımlarında  , üyelerimize duyuruyu  EMSİAD üzerinden de gerçekleştirebileceklerini , bunun için duyuruları EMSİAD’ a da iletmelerini rica etti  .

3. Tüm  elektrik ,  enerji konulu ;   eğitim , seminer ve panellerine  katılım daveti beklediklerini söyledi .

4. Genel Müdür ve beraberindekileri ; EMSİAD’ın yeni yerinin açılışına davett etti .

BEDAŞ Genel Müdürü ; Sn.Kıvanç Zaimler’de görüşmede : 

1. Sanayi Caddesini , LED ile  aydınlatacakları sözünü verdi .

2. Malzeme alımı ilanlarında EMSİAD ‘ı biliglendirmek üzere , Satın Alma Müdürü Sn. Savaş Uzun’a  talimat verdi .

3. Tüm  eğitim toplantılarına davet ederek ortak işbirliği yürütebileceklerini belirtti.

4. EMSİAD ın 15 . Ocak 2015 Saat: 15.00  de yeni yerinin açılışına ELDER dernek üyeleri ile katılmaktan büyü memnuniyet duyacağını belirtti .

Ziyaretin anısına , Başkan Soylu  , Genel Müdüre , el yapımı seramik bir pano hediye etti. Zaimler, Dikmendeki işyerlerinin Ankara Manzaralı  terasında toplu resim çektirmeyi ihmal etmedi .

Share
2057 Kez Görüntülendi.