logo

Schneider Electric, Easy UPS 3M’yi 200 KVA’a Yükseltiyor

Schneider Electric, Easy UPS 3M’yi 200 KVA’a Yükseltiyor

Easy UPS 3 Serisi artık yeni Easy UPS 3M 120, 160 ve 200 kVA’lık UPS’lerle birlikte 10 ila 200 kVA aralığında

Schneider Electric, 120, 160 ve 200 kVA kesintisiz güç kaynaklarının eklenmesiyle Easy UPS 3M’Yİ genişlettiğini açıkladı. Birçok ülkede bulunan Easy UPS 3M 120-200 kVA UPS’leri, kolay kullanımlı olmaları, küçük ve orta ölçekli işletmeler için iş sürekliliği sağlamaları, ayrıca hem veri merkezi alanı hem de endüstriyel ortamlarda mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

Optimize edilmiş ayak izi tasarımı ve rekabetçi ürün özellikleri ile Easy UPS 3M, birçok ekipmanı elektrik kesintileri, dalgalanmalar ve ani gerilimlerden kaynaklanan hasarlardan korur. Bu birim CapEx yatırımlarından tasarruf ederken, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan Ekonomik modda %99’a varan verimlilik sağlar. Bunun yanı sıra müşteriler, Easy UPS 3M’in en iyi performans, güvenilirlik, güvenlik ve gönül rahatlığı için doğru ve güvenli bir şekilde yapılandırıldığından emin olmak için verilen başlatma hizmetinden yararlanabilmektedirler.

Schneider Electric Başkan Vekili Christopher Thompson: “Easy UPS 3M’e yapılan bu genişletmeyle Schneider Electric, çok çeşitli endüstrilerdeki müşteri ihtiyaçlarını ve iş ortağı gereksinimlerini daha iyi karşılayarak küçük ve orta ölçekli işletmeler, veri merkezleri ve üretim tesisleri için mükemmel bir seçim. Easy UPS 3M, güç kullanılabilirliği, güvenilirlik, yönetilebilirlik, kalite ve rahatlık sağlayan bir çözüme yönelik artan pazar ihtiyacını karşılıyor,” dedi.

Bu yeni teklif, geniş bir giriş voltajı penceresine ve güçlü, aşırı yük korumasına sahiptir. Schneider Electric’in standartlaştırılmış titiz prosedürlerini takip ederek ve test edilerek tasarlanmıştır. Basit montaj işleminden sonra hızlı bir şekilde devreye girer. Kolay yapılandırma ve izleme için sezgisel bir ekran arayüzü sunar ve müşterilere Schneider Electric’in EcoStruxure IT bulut tabanlı DCIM yazılım paketi aracılığıyla UPS durumunu uzaktan izleyebilmelerine ve yönetebilmelerine olanak sağlar.

224 Kez Görüntülendi.