Siemens Siprotec 5 Compact Güç Dağıtımı Yatırım Ve İşletme Maliyeti İçin İdealdir

0
186

Siemens Akıllı Altyapı, endüstriyel uygulamalar, altyapı ve dağıtım şebekelerinin taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış yeni Siprotec 5 Compact cihazını sundu. Kompakt boyutu, çok sayıda giriş ve çıkışı ve evrensel işlev yelpazesiyle, besleyicilerin ve motorların korunmasıyla ilgili özel gereksinimleri karşılayacak şekilde yapılandırılabilir. Yerden tasarruf sağlayan evrensel bir cihaz olarak, güç dağıtımında yatırım ve işletme maliyetlerini optimize etmeye yardımcı olmak için idealdir.

Siprotec 5 Compact, kanıtlanmış Siprotec 5 ailesinin bir parçasıdır. Dijital ikizi (Siprotec DigitalTwin), donanım ve ek çaba gerektirmeden buluttaki cihazların sanal olarak test edilmesini sağlar. Ayrıca Siprotec Dashboard IoT uygulaması kullanılarak tüm cihaz verileri bulutta toplanabilir, analiz edilebilir ve görselleştirilebilir. Mevcut tüm siber güvenlik standartlarına uygunluk garanti edilir.

“Yeni Siprotec 5 Compact koruma cihazı, uygulamaya bağlı olarak esnek, hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırılabilen evrensel bir cihazdır. Siemens Akıllı Altyapı Dijital Şebeke CEO’su Robert Klaffus, kurulu platformumuzu temel alıyor ve güç dağıtımında, altyapılarda ve endüstriyel tesislerde kullanım için Siprotec ailesini tamamlıyor” dedi.

Günümüzün koruma cihazları, çok çeşitli ölçümleri ve şebeke durumu değişkenlerini kaydeder. Bu veriler, güç sistemlerini korumak ve otomatikleştirmek için kullanılır ve enerji geçişinin uygulanmasını desteklemenin yanı sıra arz güvenliğini artırmaya yardımcı olur.