Sigma Elektrik A-Tech Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

0
98

Bu yıl 30. yılını kutlayan ve ülkemizde şalt ürün gruplarında önemli bir pazar payına sahip olan ve dünyanın 80 den fazla ülkesine Alçak Gerilim Şalt Ürünleri sektöründe hizmet veren Sigma Elektrik, Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’nda (A-Tech), sektörün önemli temsilcileriyle bir araya geldi.

Bu yıl daha büyük ve daha modern bir stant ile fuarda yer alan Sigma Elektrik, yerli ve yabancı satın almacılara son teknoloji ürünleri tanıttı. 17-20 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada tanıtımını yaptığı ve sergilediği ürün gruplarından; Devre Kesicileri, Otomatik Sigortalar, Akım Transformatörleri, Güç Kontaktörleri, Kaçak Akım Koruma Şalterleri, Sigortalı Yük Ayırıcıları ve NH Sigortalar başta olmak üzere çeşitli Alçak Gerilim Koruma, Kontrol ve Ölçü Cihazlarından oluşan ürünlerine ziyaretçilerin ilgisi büyük oldu.

Sigma elektrik, kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi ve küresel trendlere uyan özgür ürün tasarımları ile yurtiçi alçak gerilim koruma cihazları pazarında lider, dünya pazarında ise uluslararası standartlara uyan ürünleri ile tercih edilen bir marka yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.