Sigma Elektrik, Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

0
369

Sigma Elektrik, mart ayı içerisinde Dubai ve Pakistan’da düzenlenen fuarlarda dünyanın dört bir yanından gelen alanında uzman kişiler ve iş insanlarıyla bir araya geldi.

Alçak Gerilim Koruma Ürünleri alanında Türkiye pazarının yerli üretici ve ihracatçı markalardan biri olan Sigma Elektrik dünyaya, yenilikçi ve rekabetçi çözümleriyle sektöre özel ürün ve çözümlerini müşterilerine tanıttı. Mart ayı içerisinde Dubai Middle East Energy ve Pakistan’da düzenlenen uluslararası organizasyonlarda yer alan Sigma, ziyaretçileri ile bir araya geldi. 

7-9 Mart tarihleri arasında Dubai’de 128 farklı ülkeden 1.000’den fazla küresel katılımcı ve 30.000 ‘e yakın ziyaretçi ile global enerji trendleri ve enerji çözümlerini keşfetmek adına düzenlenen Middle East Energy fuarında yerini alan Sigma Elektrik, fuarda yenilikçi ürünleriyle katılımcıların takdirini topladı. Dünya Enerji piyasasında söz sahibi firmaların katılım gösterdiği etkinlikte, Sigma Elektrik 20’yi aşkın ülkeden gelen ziyaretçilerine fuar süresince faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Sigma, mart ayı içerisinde katılım gösterdiği diğer bir uluslararası etkinliği olan “Pakistan Electricity 2022” de yerini aldı. Etkinlikte, Pakistanda tek yetkili ve  Ana Bayisi olan “JAWAD ELECTRİC” firması ile katılım sağlayan Sigma, uluslararası etkinliklerde yer almaya ve tanıtımlarına devam ediyor. Pakistanda önemli bir pazar payına sahip olan Sigma Elektrik Ana  Bayisi Jawad Electric Ceo’su Mr. Asad Butt bu birlikteliğin kendilerine güç kattığını dile getirdi. Dünya pazarında uluslararası standartlara uyan ürünleri ile tercih edilen bir marka olan Sigma ile güç birliği yapmaktan çok memnunuz. Fuarda da yine ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık. Bu bize heyecan veriyor. dedi

Sigma Elektrik İhracat Direktörü Genco Uysal, uluslararası fuarlarda yer alarak Sigma markasını en etkili şekilde temsil ettiklerini ifade etti. Uysal, ‘’Sigma olarak 93 ülkeye gerçekleştirdiğimiz satışlar ile büyüme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Katıldığımız uluslararası fuarlar sayesinde yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere tanıtma fırsatı buluyoruz. Önümüzdeki dönemde de pazar payımızı artırma hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı  hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.