logo

Solarex İstanbul İçin Geri Sayım Başladı…

Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sektörünün Türkiye’deki tek uluslararası fuarı olan SOLAREX İstanbul için geri sayım başladı.

T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteklediği ve 13.sü düzenlenecek SOLAREX İstanbul 2-4 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı konumundaki ülkemizin, solar sektöründeki uluslararası ilk ve  tek fuarı olan Solarex İstanbul, yoğun tanıtım ve reklam süreçlerini yöneterek yeni ihracat kapılarının açılması için çok önemli bir ticari arena olmaya hazır.

Güçlü bağlantıları ile dünya çapındaki örgütlerin yetkililerini ağırlayacak fuar, inovasyon ve dijitalleşme konusunda etkin bir seminer programına sahip.

Bu yıl yine çok renkli ve enerjik geçmesi için gerekli tüm hazırlıkları tamamlanma aşamasında olan SOLAREX İstanbul  Fuarı 2 – 4 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlamak üzere yerli ve yabancı ziyaretçilerini bekliyor.

Etiketler: » »
Share
5152 Kez Görüntülendi.