logo

Uluslararası Solarex İstanbul Fuarı; Fuarla Eş Zamanlı Solar Zirvesi Düzenleyecek!

Güneş enerjisi ve teknolojileri konusunda Türkiye’deki ilk ve tek, Avrasya’nın en büyük spesifik fuarı SOLAREX İstanbul,  ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarıyla oluşturduğu işbirlikleri kapsamında fuar ile eş zamanlı olarak güçlü bir solar zirvesi gerçekleştirmek için hazırlıklarına başladı.

2 – 4 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 13. kez ziyaretçileri ile buluşacak olan Solarex İstanbul Fuarı; solar sektörünün Avrasya bölgesindeki en büyük fuarı olma misyonundan hareketle sektörde uluslararası arenada bilgi, vizyon sahibi önemli kurum ve kişileri ülkemizde ağırlayacak.

Solar sektörünün uluslararası arenada gücünü ortaya koyması ve sağlam bir zemin oluşturması için  var gücüyle çalışan  Solarex İstanbul ekibi, uluslararası basın kuruluşlarıyla da ilişkilerini sürdürüyor.

Dünyanın en büyük enerji devlerinin yer aldığı ve binden fazla ürün ve markanın temsil edildiği Solarex İstanbul; tanıtım amacıyla dünyanın en önemli solar etkinliklerinde yerini almaya devam ediyor.

Ekim ayında Energy Taiwan Fuarı’nı ziyaret eden Solarex İstanbul ekibi Kasım ayındaki, yeni rotası  Dubai The BIG 5 Solar fuarı oldu.

Etiketler: » »
Share
947 Kez Görüntülendi.