ÜNTEL KABLO, Houston, Teksas’taki Offshore Teknoloji Konferansı 2021’e Katıldı

0
456
ÜNTEL KABLO, Houston, Teksas'taki Offshore Teknoloji Konferansı 2021'e Katıldı

Houston’daki en büyük petrol ve gaz ticaret fuarı olan Offshore Teknoloji Konferansı, geçen yıl Covid-19 nedeniyle iptal edilmişti. Bir yıl aradan sonra OTC, fiziki ve sanal katılımla hibrit olarak 16 Ağustos Pazartesi günü yeniden açıldı. Üntel Kablo, Tip P ve Gemi Kabloları, güç iletimi, dağıtım, enstrümantasyon ve kontrol kablolarını katılımcı ve ziyaretçilerine sergiliyor. Üntel, açık deniz Petrol ve Gaz endüstrisi için geliştirilmiş ürünleriyle Offshore Teknoloji Konferansında yer alıyor. 

Üntel Kablo,16-19 Ağustos tarihleri ​​arasında Houston , TX’de gerçekleşen Offshore Teknoloji Konferansı 2021’de en son teknolojilerini sergiliyor.

Kauçuk ve eşdeğer elastomer compound üretme teknolojilerine sahip olan Üntel Kablo, Orta Gerilim (OG) kablo gruplarına kadar 15.000’in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürettiği endüstriyel kabloları 6 kıtada; 70’e yakın ülkeye ihraç eden Üntel Kablo; dünyanın birçok ülkesinde gemi kabloları başta olmak üzere, havaalanı pist aydınlatma, demiryolu sinyalizasyon, petrol ve doğalgaz sondaj platformları, madenler ve tüneller, kaynak makinaları, vinçler, gibi tecrübe gerektiren endüstriyel uygulamalara enerji taşımaktadır.

Üntel Kablo, yılda 4000 ton compound ve 3.000 ton bakır inceltme üretim kapasitesi ile yaklaşık 30.000 ton/yıl kablo üretmektedir. En modern teknolojiye sahip tesisleri, prestijli üreticilerden temin edilmiş makineleri, güçlü ekibi ve gelişmiş ERP sistemi ile Üntel Kablo kati müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Üntel Kablo’nun ileri teknolojiye sahip ölçüm ve test ekipmanları ile donatılmış kalite laboratuvarlarının yetkinliği; standartları belirleyen kurumlar tarafından da onaylanmıştır. Kalite ve sistem sertifikaları kapsamında global alanda tanınan, ISO, IQnet, TSE kalite şartlarına uygun bir yönetim sistemi bulunmaktadır. Kalitenin belgelendirildiği Üntel Kablo’da 200’ün üzerinde ürün uluslararası bilinirliği olan VDE, KEMA, ABS, UL, BV, DNV-GL, RINA, TSE gibi kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmıştır.

Petrol ve gaza odaklanan bir enerji konferansı olan Offshore Teknoloji Konferansı (OTC) Houston’ın NRG Merkezinde düzenleniyor. OTC, Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen en büyük 100 ticari etkinlik arasında ilk 10 da yer alıyor.

Offshore Teknoloji Konferansı (OTC), enerji profesyonellerinin deniz kaynakları ve çevresel konularda bilimsel ve teknik bilgileri ilerletmek üzere fikir ve görüş alışverişinde bulunmak üzere buluştuğu yerdir. Yöneticilerin işgücü, endüstriye uyum, açık deniz kaynak geliştirme, gelişen teknolojiler ve açık deniz enerji sektörünün geleceği hakkında düşüncelerini paylaştıkları platformdur. Bu etkinlikte dünyada yaşanan, iş fırsatlarını, yeni tanıtılan teknolojileri tartışırken ayrıca alanında küresel endüstri liderlerini dinleme fırsatı yakalanıyor.

OTC, açık deniz kaynaklarına ve ilgili çevresel konulara ilişkin bilimsel ve teknolojik bilginin ilerletilmesi ve yayılmasına çalışan 13 sponsor akademik, bilimsel ve profesyonel kuruluşlar tarafından sunulmaktadır.