Yeni Extech Gelişmiş Kablo Bulucu ve İzleyici Kiti

0
19375
Flir
Yeni Extech Gelişmiş Kablo Bulucu ve İzleyici Kiti

FLIR, konut, ticari ve endüstriyel binalarda sahada sorun giderme, kablolama teşhisi ve elektrik tesisatı doğrulaması yapan profesyoneller için tasarlanan gelişmiş kablo bulucu ve izleyici kiti “Extech CLT600’u” duyurdu.

FlirKablo bulma ve tel izleme ürün kategorisinde FLIR için bir ilk olan Extech CLT600, profesyonellere yardımcı olan kullanımı kolay bir araçtır:

  • Duvarlarda, tavanlarda ve zeminlerde elektrikle çalışan / güçsüz telleri ve kabloları takip edebilir.
  • Kablo ve tellerdeki kopmaların nokta konumunu bulabilir
  • Panellerdeki ilgili sigortaları veya kesicileri belirleyebilir

CLT600, temassız voltaj teknolojisi ve CATIII-450 V güvenlik derecelendirmesine sahiptir; Bu sayaede elektrikçiler, denetçiler, servis teknisyenleri ve genel inşaatçıların, gücü kesilmemiş kablolarla doğrudan temastan kaçınabilmelerini sağlarken kabloların kontrolünü sağlamak için 450 Volt’a kadar AC / DC voltajı hızlı bir şekilde ölçüm yapabilmektedir. Ergonomik ve sağlam bir tasarıma sahip olan CLT600, düşük ışık koşullarında kullanım için arkadan aydınlatmalı bir ekran sayesinde şantiyede iş verimliliğini artırmaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca, sesli ve görsel (sayısal ve analog) göstergelerle gerçek zamanlı geri bildirim ve sessiz çalışma durumu için sessiz modu bulunmaktadır.