YENİ SERİ PROMEX PANO TİPİ DELİKLİ KABLO KANALLARIMIZ ile ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYI HEDEFLİYORUZ

0
4102
Mutlusan olarak ailemizin yeni üyeleri PROMEX serisi PVC alev yaymayan pano tipi delikli kanalları ve PROMEX FLARET serisi alev yaymayan-Halojen FREE pano tipi delikli kanallarımız ile 20 farklı ölçülerde çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

”Dünyada makine sektörünün gelişmesiyle Sanayi ve Otomasyon alanında yatırımlarımızla üretim gücümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Mutlusan Elektrik ürün ailesinin yeni üyeleri PROMEX serisi PVC alev yaymayan pano tipi delikli kablo kanalları ve PROMEX FLARET serisi alev yaymayan-Halojen FREE pano tipi delikli kablo kanallarımızla partnerlerimize 20 farklı ölçülerde çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.’’

Mutlusan Elektrik PVC (Poli Vinil Clorür) hammaddesinden üretilmiş alev yaymayan kablo kanallarının yanı sıra  ‘’FLARET 	SERİSİ’’ alev yaymayan ve aleve maruz kaldığında çıkan dumanın canlı sağlığına zarar vermediği HALOJEN FREE (Periyodik cetvelde ki  7A grubunda ki halojen gazlar  Flor , Krom , Brom , İyot gazlarını içermeyen ) kablo kanalları üretimi ile zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. FLARET serisi ile bu alanda ki öncülüğünü sürdürmüştür.

Mutlusan Elektrik, son yıllarda hızlı bir değişim ve büyüme süreci yaşıyor. Yeni yatırımlar, teknolojik yenilenme, kurumsallaşma çalışmaları, yeniden yapılanma, yeni pazarlar ve yeni ürünlerle gelişimini sürekli hale getirmeye çalışıyor.

Yeni ürün grubu olan PROMEX serisinin kullanım özelliklerini
Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkesen'e sorduk.

Doğru ürün ve Ar-Ge, bizim en önemli başlıklarımız arasındaki iki kavram. Bu bakış ile ürünlerimiz arasında güçlenmesini istediğimiz otomasyon ve pano malzemeleri ürün gruplarına yoğunlaştık. Pano için delikli tip kablo kanalı yatırımı ve ABS Pano Üretimine başladık.  Mutlusan Elektrik olarak ismimizle özdeşleşmiş olan kapalı tip kablo kanalları üretiminde global pazarda büyük bir paya sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Ürünlerimizi uluslararası ürün kalite belgelendirme kuruluşlarının belirlediği kriterlere uygun üretmek temel ilkelerimizdendir. Bu doğrultuda ürünlerimiz bu kurumların belgelerine sahiptir.

Ar&Ge çalışmalarımızda ‘’Hızlı ve Kolay Montaj’’  , ‘’Sağlam ve Kararlı Çalışma’’ mantalitesiyle son yıllarda Kablo kanalları, Anahtar-priz ve Tesisat malzemeleri ürün gruplarımızdaki yeniliklerimizi Sanayi ve Otomasyon ürün grubu ile sürdürmeye devam ediyoruz.

Kablo kanallarımızdaki tecrübemiz, bize her daim öncü ve yenilikçi olma misyonunu yüklemektedir.

Bu nedenle Mutlusan Elektrik PVC (Poli Vinil Clorür) hammaddesinden üretilmiş alev yaymayan kablo kanallarının yanı sıra  ‘’FLARET    SERİSİ’’ alev yaymayan ve aleve maruz kaldığında çıkan dumanın canlı sağlığına zarar vermediği HALOJEN FREE (Periyodik cetvelde ki  7A grubunda ki halojen gazlar  Flor , Krom , Brom , İyot gazlarını içermeyen ) kablo kanalları üretimi ile zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. FLARET serisi ile bu alanda ki öncülüğünü sürdürmüştür.

Geçmiş yılları biraz hatırlayacak olursak 2000 li yılların başlarına kadar elektrik-otomasyon panolarında çoğunlukla kumanda kabloları NYY kablo kullanılırdı. Bu kablolara düzenli bir görünüm kazandırmak için el aletleri yardımıyla şekillendirmeye çalışılarak, kabloların düzenlenmesi için extra bir zaman ve efor harcanırdı. O yıllara kadar pano tipi delikli kablo kanallarının kullanımı yok denilecek kadar azdı. Bu tip problemlere çözüm ortağı olabilmek için ilerleyen yıllarda Mutlusan Elektrik olarak bu alanda da yenilikçi ve lider olmaya devam ederek PVC pano tipi delikli kablo kanaları ile panolarda ki kabloları düzenlemeye yardımcı olmaya çalıştık. Dünya da makine sektörünün gelişmesi neticesinde Sanayi ve Otomasyon grubu ürün ailemizi genişletmeye devam ederek, ailemizin yeni üyeleri PROMEX serisi PVC alev yaymayan pano tipi delikli kanalları ve PROMEX FLARET serisi alev yaymayan-Halojen FREE pano tipi delikli kanallarımız ile 20 farklı ölçüde çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Bu yeni serimizde bulunan özel tırnak yapısı, montaj ve klips (kablo bağı) delikleri, özel kapak tasarımı ile panolarınızdaki kabloları güvenilir şekilde, hızlı ve kolay montaj yaparak düzenleyebilirsiniz.